Konkurencyjne ceny
A co jeżeli powiem Wam, że nasze zajęcia kosztują jedyne 50 zł/1 godzinę? Wychodząc na przeciw wymaganiom uczestników oraz rodziców zadbaliśmy o jak najniższą cenę, jednocześnie zachowując wysoką jakość zajęć i indywidualne podejście do każdego kursanta.